• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Про бібліотеку

Загальна інформація

Центральна районна бібліотека Володарської РБС – це інформаційний, культурний, дозвіллєвий центр, який забезпечує вільний і необмежений доступ до інформації всім жителям району.

Універсальний книжковий фонд центральної районної бібліотеки становить 63 585 примірників.

Щорічно послугами ЦРБ користується близько 3 000 читачів, які отримують у користування понад 96 000 примірники.

Центральна районна бібліотека – організаційно-методичний та координаційний центр Володарської районної бібліотечної системи, до складу якої входять:

ЦРБ, Володарська районна бібліотека для дітей, 24 сільські бібліотеки-філії.

Бібліотеки районної бібліотечної системи – найбільш відвідуваний і досяжний соціальний інститут у нашому регіоні. Вони здійснюють функцію центру економічної, правової та виробничої інформації, збирають, зберігають і надають для широкого користування документи з усіх питань соціально- економічного та культурного розвитку суспільства, проводять роботу з інформаційного забезпечення органів влади, а також надають населенню регіону інформацію про діяльність місцевих органів влади.

Загальний книжковий фонд районної бібліотечної системи становить 335903 екземплярів книг, періодичних видань, електронних видань та інших документів.

Доступ бібліотек РБС до мережі інтернет – це нова сторінка їх історії, це нові можливості кожного користувача використати своє право на вільний доступ до інформаційних ресурсів світу.

В бібліотечній системі працюють 37 бібліотечних працівників, з них 89,2% мають спеціальну освіту.

Ми працюємо для Вас, разом з Вами і на Ваш успіх

Кiлькiсть переглядiв: 622

Коментарi