Будь краплею в океані української культури

2016-12-22

/Files/images/IMG_20161222_094143.jpg

Кажуть книга – це найкращий подарунок. Якщо мова йде про подарунок бібліотеці – це, дійсно,так. У рамках проекту «Жива сучасна бібліотека» був розроблений інструмент, який дає можливість кожному небайдужому українцю долучитися до оновлення фондів бібліотек новими примірниками сучасних книжок українських видавництв.

За умовами проекту кожен бажаючий може придбати спеціально розроблений пакет книжок від українських видавництв за зниженими цінами на вказану суму, та оплатити його на сайті проекту «Жива сучасна бібліотека», перерахувавши відповідну суму у якості благодійної допомоги на рахунок благодійного фонду «Бібліотечна країна».

Обраний пакет книг буде відправлений у зазначену замовником бібліотеку. Партнер проекту ТОВ «Нова пошта» доставить книги у бібліотеку на безоплатній основі. Це може бути бібліотека у рідному місті, чи селі , а також бібліотека переможниця конкурсу «Бібліотека – як сучасний інформаційний центр».

По об’єму пакети формуються з 19 книг, 40 книг, 73 книг, 142 книг.

Володарська центральна районна бібліотека якраз взяла участь у конкурсі«Бібліотека – як сучасний інформаційний центр» і, як приз, отримала підбірку з 51 книги.

Ці книги були подаровані нашим благодійником - доктором педагогічних наук, професором, членом Національної спілки журналістів України, академіком Академії наук вищої освіти України Олександром Тихоновичем Шпакому рамках акції «Подаруй книги рідній бібліотеці», яку проводить благодійний фонд «Бібліотечна країна».

До підбірки входять книги різних видавництв України, дуже мудро і професійно укомплектовані. Ці півсотні книг – наче міні-ядро книжкового фонду бібліотеки: казки, книги найулюбленішого письменника дітей усього світу В.Нестайка, твори у жанрі фентезі українського письменника О.Есаулова, збірка «Міфи та легенди українців», твори В.Винниченка, Т.Осьмачки, В.Підмогильного, Г.Косинки, Г.Сковороди, Є. Гребінки, Л.Глібова, А.Костецького,зарубіжних дитячих письменників Даніеля Кіза, Джаклін Вілсон, Люсі Мод Монтгомері.

Кожного, хто перегорне сторінки повістіЕлеанор Портер «Полліанна» та її продовження «Полліанна дорослішає», книга зробить милосерднішим, вселить оптимізм у зневіреного.

А чого варта книга колишнього декана Стенфордського університетуДжуліЛіткотт-Гаймс «Як виховати дорослого». Тут ідеться про те, що сучасна молодь занадто опікувана батьками і через те не готова взяти на себе відповідальність не лише за долю своєї країни, а й за власне життя. Авторка дає поради, як змінити уявлення батьків про виховання.

Якщо ви сумніваєтеся, як сказати українською мовою правильно, якщо ви хочете висловитися образно, якщо мрієте говорити точно, красиво, гарно та виразно – книга Наталії Клименко та Павла Мельник-Крисаченка «Українська легко!» саме для вас.

Герої книги Ю.Каспарової «Мандруємо Україною» Лисеня та Вовченя запрошують допитливих діточок до захоплюючої подорожі Україною. На читачів чекає знайомство з найкрасивішими куточками нашої Батьківщини. Мандруючи сторінками книги, дітлахи відвідають всі області України, дізнаються багато нового про її культуру, історію, тваринний і рослинний світ, народний побут.

Практичні поради із допомоги довкіллю діти знайдуть у книзі «Червона книжечка». Ця книга – нагадування, що ми не єдині господарі, що від нашого піклування про природу буде користь і нам самим. Змалечку потрібно вчитися поважати світ навколо себе і намагатися жити в гармонії з ним.

Все про найголовніше знайдуть зовсім юні люди, які тільки починають знайомитися з величезним і прекрасним навколишнім світом, у науково-популярному виданні Я.О. Батій «Все про все. Велика енциклопедія молодшого школяра».

Дитяча енциклопедія «Театр і кіно» розповість дітям середнього шкільного віку про народження театру, про його національні і жанрові різновиди, про цирк і кіно, мультиплікацію та професії, що з ними пов’язані. А також книга розповість про найвідоміші кінофестивалі та кінонагороди.

Для власників бізнесу, топ-менеджерів,автомобілістів і всіх, кому цікаве життя видатних особистостей – книга Генрі Форда «Моя життя та робота».

Ці та багато інших хороших книг як для дітей, так і для дорослих,були у дорогоцінному подарунку.

22 грудня учні 5 класу Володарської ЗОШ №2 навідалися до читальної зали Володарської центральної районної бібліотеки таознайомилися з книгами, які викликали велике захоплення та бажання прочитати новинки, а дехто навіть умудрився підчитати ті, що найбільше сподобалися.

Працівники та читачі бібліотеки щиро дякують нашому благодійнику Олександру Тихоновичу Шпаку за безцінний подарунок.

Шановні володарчани,наші знамениті, шанованіземляки з усіх куточків світу (ці матеріали розміщені на сайті Володарської центральної районної бібліотеки), у ці святкові дні Різдва Христового відкрийте у своїх душах промінчики доброти, долучіться до акції «Подаруй книги рідній бібліотеці», зробіть такий необхідний і такий потрібний дітям подарунок – книгу. Адже прочитана в дитинстві хороша книга залишається з людиною на все життя - формує характер, допомагає у скрутну годину, навчає жити по правді.

А діти – це те, заради чого ми і живемо, це наше майбутнє, це майбутнє нашої України.

Інформацію про акцію «Подаруй книги рідній бібліотеці» Ви можете знайти за електронною адресою www.livelibrary.com.ua.

Можна і просто закупити книги та особисто подарувати рідній бібліотеці.

Кiлькiсть переглядiв: 428

Коментарi