У Біліївці відкрили Інтернет-центр

2016-06-03

У Біліївці відкрили Інтернет-центр

У селі Біліївка відбулося відкриття Інтернет-центру при сільській бібліотеці-філії, що є значною подією житті громади, адже відтепер жителі села матимуть безкоштовний доступ до інформаційно-мережевих ресурсів Інтернету. Створення Інтернет-центру дозволить значно розширити коло читачів, послугами Інтернет-центру користуватимуться як дорослі, так і діти різних вікових категорій.

З цієї нагоди до громади села завітав голова благодійного фонду «Фортеця» Олександр Ференець. Олександр Борисович привітав мешканців села з відкриттям Інтернет-центру та подарував бібліотеці ноутбук, який забезпечить оперативний доступ до інформації а також улюблені дитячі книги - всю серію «Гаррі Поттера» англійської письменниці Джоан Ролінг – найпопулярнішої письменниці третього тисячоліття. Українські переклади «Гаррі Поттера» вважають одними з найвдаліших у світовій «поттеріані». Джоан Ролінг теж уподобала саме це видання видавництва «А-БА-БА-Га-Ла-МА-ГА». В її робочому кабінеті стоїть наш український «Гаррі Поттер і філософський камінь».

Голова Фонду зичив усім мирного неба, достатку та злагоди в родинах.

Сільський голова Олександр Макуха щиро подякував Олександру Борисовичу за допомогу у вирішенні сільських питань, адже на своє звернення громада одразу отримала позитивну відповідь.

Відкриттю Ітернет-центру передувала кропітка робота по ремонту кімнати під Інтернет-центр, художньому оформленню кімнати, створенню відповідного інтер’єру. Сільський голова О.Макуха виділив невеликі кошти для придбання будматеріалів, бібліотекар Т.Макуха разом з активом бібліотеки провела ремонтні роботи, завідуюча сільським клубом В. Попова розробила сценарій свята та підготувала разом з бібліотекарем виступаючих. Під час проведення урочистостей з нагоди відкриття Інтернет-центру діти подарували гостям вірші, пісні та таночки. По-дитячому щирі виступи додали яскравості та святковості заходу.

Олександр Борисович подякував дітлахам за їх майстерність і талант, а також пообіцяв дитячий колектив взяти під свою опіку. Адже дітки настільки старанно виконували свої художні номери, що не залишили нікого байдужим. Глядачі дарували хлопчикам та дівчаткам бурхливі аплодисменти. А також від благодійного фонду діти отримали подарункові пакети, в яких були м’які іграшки та солодощі.

«Ось наше з вами майбутнє – наші діти, відзначив Олександр Ференець. – Від нас залежить, як складеться доля кожної маленької людини. Ми – будівничі майбутнього дітей, вони – нашого».

Олександр Борисович завітав цього ж дня і до Логвинської громади не з порожніми руками, а з обіцяним подарунком – ноутбуком, який так потрібний для проведення свят та дозвілля. Будинок культури та сільська бібліотека-філія є активними учасниками життя громади. Підтримуючи народні звичаї та традиції працівники цих закладів спільно з сільською громадою проводять народні свята, заходи національно-патріотичного спрямування.

«Сподіваюсь, що вам ще більше вдасться згуртувати молодь, яка зацікавлена в захисті своїх законних творчих, вікових, національно-культурних інтересів», - сказав Олександр Ференець.

Крім того, Олександр Борисович подарував для сільської бібліотеки сім томів серії «Гаррі Поттер» Джоан Ролінг та «Усі дивовижні пригоди в лісовій школі» Всеволода Нестайка.

Під час зустрічей люди змогли Олександру Борисовичу поставити запитання і висловити свої побажання та пропозиції.

Кiлькiсть переглядiв: 453

Коментарi