Вшанували пам’ять загиблих українців у жахливий час Голодомору

2014-12-03

Вшанували пам’ять загиблих українців у жахливий час Голодомору

Скорботний День пам’яті жертв голодоморів щорічно об’єднує український народ - владу, громадсько-політичні сили, всіх громадян – навколо вшанування пам’яті про загиблих у часи Голодомору 1932-1933 років.
Напередодні цього дня, 21листопада, біля пам’ятника жертвам голодоморів та політичних репресій, що у Володарці, відбувся мітинг-реквієм за участі керівництва виконавчої та представницької влади, громадських організацій, педагогічних та учнівських колективів шкіл району.
Настоятель церкви Успіння Пресвятої Богородиці протоієрей Б.Долинський разом із вірянами відспівали панахиду за душі померлих під час Голодомору. Учасники заходу в спільній молитві схилили голови й пом’янули загиблих хвилиною мовчання. Після цього всі бажаючі поклали квіти до пам’ятника.
Мітинг-реквієм проходив за сценарієм розробленим директором Володарської РБС Н.Кошовою, ведучою заходу була С.Смертенюк, заступник директора по роботі з дітьми.
На закінчення присутнім представили короткометражний фільм про Голодомор 1932-1933-іх років у селі Тарган, де за основу взята розповідь-спомин очевидця тих подій, жительки села О.І.Овдіюк.
Цього ж дня і наступного тижня у районному будинку культури діяла виставка Національного музею «Меморіал пам’яті жертв голодоморів в Україні» під назвою «Трагедія України… Трагедія одного села… Жахіття Володарщини»/Files/images/124.JPG/Files/images/123.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 119

Коментарi