Наш Шевченко

2014-02-03

/Files/images/DSC08813.JPG

У березні нинішнього року виповнюється 200 років з дня народження Тараса Григоровича Шевченка – поета, художника, мислителя, громадського діяча, фольклориста, етнографа та палкого патріота України.

Світова культура знає чимало прикладів того, як одна людина виявила свій талант у різних видах мистецтва. Нас і донині вражають Леонардо да Вінчі – художник, винахідник, письменник епохи Відродження; Мікеланджело – італійський живописець, скульптор, архітектор і поет; Уїльям Блейк – англійський поет, художник, гравер; Віктор Гюго – французький прозаїк, поет та художник та багато інших видатних особистостей.

Україні ж було послано Тараса Шевченка – національного пророка, великого митця, творчість і життя якого були зігріті гарячою любов’ю до України. Поетична спадщина Шевченка налічує понад 240 творів, мистецька – майже 1200 робіт.

Про все це розповідали працівники бібліотеки для дітей під час літературної години «Наш Шевченко», яка відбулася 3 лютого у районній бібліотеці для дітей. На літературній годині були присутніми вихованці Володарського районного центру творчості дітей та юнацтва разом зі своїми наставниками: Інною Степанівною Хохич, заступником директора Володарського районного центру творчості дітей та юнацтва, Тамарою Леонідівною Сурич, методистом Володарського районного центру творчості дітей та юнацтва та керівниками гуртків Наталією Євгенівною Плешаковою і Тетяною Сергіївною Орленко.

Слухачі ознайомилися з літературою про життєвий і творчий шлях Т.Г.Шевченка, літературою, яка розкриває грані таланту Великого Кобзаря як мислителя, поета, письменника, художника, громадського діяча. Також діти отримали інформацію про Національну премію України імені Тараса Шевченка – найвищу державну нагороду в галузі культури і мистецтва та лауреатів Шевченківської премії, зокрема, Шевченківських лауреатів Київщини, серед яких такі відомі нам імена як Андрій Малишко, Іван Драч, Ліна Костенко, Павло Мовчан, Марія Приймаченко, Наталя Сумська та інші.

На допомогу проведенню літературної години в бібліотеці працювала книжкова виставка «Наш Шевченко» та перегляд літератури «Видання серії «Бібліотека Шевченківського комітету». Бібліотека Шевченківського комітету видає та поповнює бібліотечні фонди України книгами лауреатів Шевченківської премії.

Слово українського поета, мислителя і художника звучить у всіх куточках планети Земля, його твори, які видані багатомільйонними тиражами, належать усім народам.

Шевченко для України – вічний орієнтир.

Завідуюча Володарською районною бібліотекою для дітей С.Ю.Смертенюк.

/Files/images/DSC08808.JPG

/Files/images/DSC08804.JPG

/Files/images/DSC08826.JPG/Files/images/DSC08814.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 105

Коментарi