Бібліотекарі Володарщини відзначили професійне свято

2013-09-29

/Files/images/DSCN3446.JPG

Урочистості з нагоди свята відбулися в приміщенні сільського будинку культури с. Березна. Це вже третій рік поспіль бібліотекарі святкують свій день не у Володарській центральній районній бібліотеці, а на виїзді у кращих бібліотеках району.

Святковий день розпочався зі служби в місцевій церкві. Отець Богдан Долинський привітав бібліотекарів з професійним святом і з церковним, адже в цей день ще й прославляють Віру, Надію, Любов та матір їх Софію.

Своїми напрацюваннями ділилася з колегами бібліотекар с. Березна Наталка Гаврилко. Після цікавої пізнавальної екскурсії цариною книг розпочалася офіційна частина святкування.

Привітав з професійним святом бібліотекарів начальник відділу культури, туризму та з питань релігій РДА Дмитро Соколов.

- Професія бібліотекаря – особлива. Ви – не лише хранителі духовних надбань людства, а й активні популяризатори світової, історичної, літературної та культурної спадщини. Ви завжди приємні, уважні, ввічливі люди. Тому бажаю вам міцного здоров’я, злагоди в родинах та успіхів у вашій благородній просвітницькій діяльності, - сказав Дмитро Соколов.

Почесною грамотою начальника управління культури, національностей та релігій КОДА Ігоря Подолянця нагородили Світлану Мазуренко, працівника Інтернет-центру.

- Бібліотекар – це не професія, це стан душі. За останні 25 років у бібліотеках району випадкових людей не буває. Наш колектив спрацьований, злагоджений, - зазначила директор Володарської районної бібліотечної системи Наталія Кошова. – Хай у вашому житті завжди буде надія, ніколи не вмирає любов. Жіночої мудрості вам, шановні колеги, і віри в майбутнє.

Почесною грамотою нагородили бібліотекаря с. Березна Н.А.Гаврилко, котра за рішенням бібліотечної ради визнана кращим бібліотекарем 2013 року.

У різних номінаціях кращих бібліотекарів району також відзначено Почесними грамотами.

/Files/images/DSCN3464.JPG

/Files/images/DSCN3452.JPG

/Files/images/DSCN3494.JPG

/Files/images/den_bblotek/DSCN3492.JPG

/Files/images/DSCN3483.JPG

/Files/images/DSCN3491.JPG

/Files/images/DSCN3474.JPG

/Files/images/DSCN3472.JPG

/Files/images/DSCN3470.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 128

Коментарi