Районний конкурс дитячого читання «Найкращий читач 2013»

2013-03-22

Традиційно в березні Володарська районна бібліотека для дітей проводить районний конкурс дитячого читання «Найкращий читач року».

Ось і в цьому році 22 березня юні читачі нашого району брали участь у конкурсі «Найкращий читач-2013». Проводився конкурс серед учнів 6-7 класів. Цього року для участі в конкурсі своїх читачів підготували бібліотекарі сіл: Руде Село, Тарган; шкільні бібліотекарі Володарської ЗОШ № 1, Завадівського НВК ЗОШ І-ІІ ступенів.

Оцінювали конкурс журі: Н.С.Кубасова – директорВолодарської РБС, Н.П. Дєдухова – шкільний бібліотекар с. Завадівка, С.Ю. Смертенюк – завідуюча районною бібліотекою для дітей.

Критеріями оцінювання були і є вміння представити книгу, розуміння тексту, правильне мовлення, власна думка про твір, загальна ерудиція, артистизм, вміння спілкуватися. Головна умова конкурсу – презентація книги, яка не входить до шкільної програми.

Конкурс проходив у теплій, дружній, доброзичливій атмосфері. Та будь-який конкурс не можливий без переможців. За висновком журі І місце поділили: Назарій Задніпрянець з книгою Ж.Верна «Діти капітана Гранта» (Володарська ЗОШ № 1) та Валерія Цибульська з книгою Т.Крюкової «Царівниця з острова Гроз» (с. Завадівка). ІІ місце присудили Роману Блажієвському з книгою М. Махінчука «Марчуківський куточок» (с. Тарган). ІІІ місце поділили: Аліна Капуста з книгою Є.Філа « Вітько Буц іде по сліду» (с. Руде Село) та Віталій Пташніченко з книгою В. Нестайка « Тореадори із Васюківки» (с. Тарган). Всі переможці були нагороджені книгами.

Дякуємо юним читачам за участь у конкурсі, а сільським та шкільним бібліотекарям за підготовку дітей, та чекаємо і готуємося до наступного конкурсу « Найкращий читач-2014».

Кiлькiсть переглядiв: 28

Коментарi